ЧИСТКА ШКІРИ ОБЛИЧЧЯ

1.       Навіщо потрібна чистка шкіри обличчя? Чистка обличчя - це одна з найпоширеніших косметичних послуг. Більшість процедур набагато ефективніше сприймаються чистою шкірою, яка вільна від комедонов. Цим і пояснюється популярність чистки шкіри обличчя. Чистка обличчя проводиться для звільнення пір від загустілого секрету сальних залоз, сальних пробок і т.д. Сама процедура чистки складається з двох етапів: підготовки шкіри до чищення і власне очищення. На сьогоднішній день найсучасніший метод підготовки шкіри до чищення - це так званий метод холодного гідрування: на шкіру наносяться спеціальні засоби під плівку або без неї. Під їх впливом протягом 10-15 хвилин пори розрихлюються (відкриваються), додатково розм'якшуються комедони. Після того як шкіра підготовлена, проводиться безпосередньо сама чистка, яка може здійснюватися руками, додатково за допомогою спеціального інструменту (ложки Уна, петлі), а також ультразвуковий скрабер.
2. На мій погляд, найбільшу ефективність має комбінована чистка за допомогою ультразвуку, рук і ложки Уна. Після чищення зазвичай робиться дарсонваль, лікувальна порозвужівальна маска і масаж. Зазвичай це масаж по Жаке, який застосовують після чисток, або так званий холодний масаж. Багатьом цікаво, якого ефекту очікувати після процедури чищення. Це залежить від характеру, локалізації та типу елементів. Нерідко трапляється так, що косметолог з тих чи інших причин не в силах вичистити все за один раз. Тому якщо вас запрошують на чистку, наприклад, через два тижні при логічному обґрунтуванні цієї потреби - не відмовляйтеся, вашій шкірі буде тільки краще. В середньому після якісної чистки, повного загоєння можливих мікротравм, коринок і почервоніння, спостерігається поліпшення кольору обличчя, зменьшується розмір пір, обличчя менше «жирниться» і блищить, стає приємніше на дотик, без горбків і інших підшкірних елементів. Робити чи не робити? Інколи люди висловлюють таку думку: «У мене немає великих проблем зі шкірою, отже, мені не треба робити чистку. Навіть якщо і треба, то як-небудь потім ». На сьогоднішній день вкрай рідко зустрічаються люди, яким не треба робити чистку шкіри обличчя. Інша справа, якщо людину влаштовує її стан, і тому він не робить чистку. Однак, як показує практика, раз на рік навіть жінкам у віці є сенс здійснювати цю процедуру, нехай навіть зовсім легку.
3. Справа в тому, що Т-зона зазвичай все одно накопичує певну кількість елементів, які є сенс видаляти. Існує міф, що якщо один раз зробив чистку обличчя, доведеться робити її постійно. Зазначу відразу - це дійсно помилкова думка, причому дуже поширена. На цьому спіймалась не одна людина. У зв'язку з цією помилкою не одна жінка запустила шкіру до важкого стану. Однак не варто чекати від чищення дива. Якщо у вас були чорні точки, комедони, підшкірні елементи і ви сходили один раз до косметолога, почистили шкіру і думаєте, що більше їх не буде - це не так. Згодом шкіра все одно буде забруднюватися. Однак при регулярних процедурах очищення, а також грамотному догляді за шкірою в домашніх умовах, ви подовжуєте проміжки між чистками до максимуму, прийнятного вашій шкірі, і обличчя все довше залишається чистим, гладким і свіжим. У разі довіри між косметологом і клієнтом можна покластися на думку фахівця, який бачив і знає вашу шкіру, і робити чистку з такою періодичністю, з якою він вам порадить. Адже адекватний косметолог в першу чергу оцінює реальну потребу в чистках шкіри. Це не обов'язково станеться з першого погляду або відвідування. Найчастіше клієнти самі бачать різницю: обличчя до чищення і після, з часом самі визначають, коли є сенс знову повторити цю процедуру.
 
// Ресайз iframe-а фримиум баннера