АНТВІКОВІ ДОГЛЯДИ

       Догляд за обличчям - комфортна терапевтична процедура, що дозволяє оздоровити шкіру, поліпшити її стан, уповільнити вікові зміни, зняти набряклість, усунути купероз, вугрі і прищі.
Догляд за обличчям допомагає в короткий час привести обличчя в порядок перед важливою зустріччю або урочистим заходом. Відновитися після «агресивних» процедур: серединних і глибоких чисток, пілінгів, ін'єкцій, шліфувань. При регулярному застосуванні призводить до активної антивікової дії, перешкоджаючи старінню шкіри.
Професійні догляди за обличчям дуже рекомендуються людям з жирною і проблемною шкірою, оскільки прекрасно очищають пори і зупиняють запальні процеси. Можуть бути корисні і при частому відвідуванні солярію, а також безпосередньо до і після відпочинку в спекотному кліматі, коли шкірі потрібно додаткове зволоження та живлення.
Догляд за обличчям у косметолога - це ще й можливість відволіктися від робочих і побутових турбот, приділивши максимум уваги своєму здоров'ю. Масаж, який, як правило, включається в програму косметичного догляду, допомагає зняти втому, розслабитися, покращує загальне самопочуття і сон.
Догляд за обличчям виконуються на базі професійної косметики, яка спрямована на очищення, відбілювання, зволоження, харчування і ліфтинг шкіри. Залежно від стану шкіри, Вашого віку та вподобань косметолог складе оптимальну програму по догляду за обличчям як в у себе в кабінеті, так і в домашніх умовах, розповість про особливості обраних засобів.
Періодичність залежить від показань і бажаного результату. У догляд можна включити як інтенсивну, так і атравматичну (м'яку) чистку, або розділити програму догляду на серію процедур, які доповнюють один одного. Крім того, є комплекси, призначені не тільки для обличчя, але і для області шиї і зони декольте.
Косметологічні догляди можна застосовувати як окрему процедуру, так і в поєднанні з багатьма апаратними і ін'єкційними методиками, що забезпечить більш виражений і тривалий ефект.
 
// Ресайз iframe-а фримиум баннера