• +38067 192 48 74
  • Україна, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 5
Назад к списку

Поєднання карбоксітерапії та пілінгу в одній процедурі – відновлення дихання і відродження молодості шкіри.

               Оксігенація (насичення киснем )клітин шкіри забезпечується, в основному, за рахунок кисню, який поступає в шкіру із судин мікроцеркуляторного русла, крім того, шкіра здатна самостійно дихати, споживаючи кисень з навколишнього середовища. Нажаль, в сучасних умовах наша шкіра все більше і більше перебуває в стані гіпоксії – кисневого голоду. З віком кровопостачання шкіри значно погіршується, в результаті чого зменшується кількість поступаючого кисню та інших незамінних компонентів в клітини шкіри. Все це призводить до кисневого голоду і порушенню біохімічних процесів в клітинах. Зменшується синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти в фібробластах. Уповільнюється синтез нормальних ліпідів шкіри із незамінних жирних кислот, що призводить до порушення бар’єрної функції епідермального шару , збільшується транс епідермальна втрата вологи. В результаті чого потовщується роговий шар епідермісу, збільшується глибина зморшок і вони стають більш помітні, погіршується рельєф і колір шкіри, розвивається підвищена чутливість шкіри. Все це посилюється впливом навколишнього середовища.

         Поєднання карбоксітерапії та пілінгу в одній процедурі дає можливість отримати естетичний догляд, який насичує шкіру киснем, повертає їй пружність, сяйво, рівномірний колір і гладеньку шкіру.

         Поєднання карбоксітерапії та пілінга в одній процедурі забезпечує вираженість омолодження шкіри. Карбоксітерапія підвищує еластичність шкіри, синтез колагену, ефективне виведення токсинів з шкіри, в той час як пілінг покращує текстуру і якість шкіри. Вже піс ля першої процедури помітно покращується колір обличчя, шкіра стає гладенькою і рівною, об’єм зморшок зменшується, зменшується діаметр пор. Отримані результати дозволяють говорити про цю процедуру як про ефективний омолоджуючий догляд.


Подивитись ціни та записатись на процедури можна за посиланням: ЦІНИ НА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

// Ресайз iframe-а фримиум баннера