Позбутись небажаного волосся на тілі. Депіляція - це вірний вибір!

          

        Депіляція воском - ефективна і доступна процедура. Це метод який здатний забезпечити вам довготривалий ефект:

• волоски з'являються не раніше ніж через три тижні;

• при регулярному проведенні процедури загальна кількість волосків значно знижується;

• почавши робити процедуру взимку - літом ви будете ще більш впевненіші одягнувши улюблені шорти;

• больові відчуття при повторних процедурах знижуються;

• депіляція воском не викликає подразнення, зуд та почервоніння при відростанні волосків;

• данний метод економить ваш час та кошти - процедура займає 30-40 хв.

           Депіляція пахв дає можливість досягти не тільки естетичного ефекту у вигляді гладенької шкіри, але і гігієнічного, так як волоски в цій зоні затримують піт і сприяють посиленню неприемного запаху. Депіляція ніг і рук - обов'язкова процедура для більшості жінок. І воскова депіляція самий простий, дешевий, ефективний та перевірений часом спосіб мати гладенькі ніжки без порізів і подразнень. Депіляція глибокого бікіні і сідниць, дає можливість досягти відчуття комфорту в найбільш делікатній частині інтимної зони і можливість відчувати себе привабливою і сексуальною.


         Шість причин записатись на депіляцію саме до мене:

• я маю 10 років досвіду в проведенні процедури депіляції;

• застосовую тільки високоякісні матеріали (плівковий віск - покращений варіант гарячого воску: виключає можливість опіку, дозволяє опрацювати важкодоступні зони з першого нанесення; віск у касетах містить натуральний віск, м'який, не зриває верхній шар шкіри);

• використовування тільки одноразових матеріалів (рукавички, простирадла, шпателі, трусики) касета використовується тільки для одного клієнта;

• перед та після депіляційний догляд;

• доброзичливість, уважність до кожного клієнта;

• абсолютно адекватна ціна.


Подивитись ціни та записатись на депіляцію можна за посиланням: ЦІНИ НА ДЕПІЛЯЦІЯЮ

Або за телефоном (067) 192-4874  - він же Viber


Є можливість виїзду до Вас.


З турботою про Вашу красу,

косметолог Вікторія Моцна


Читать дальше

Поєднання карбоксітерапії та пілінгу в одній процедурі – відновлення дихання і відродження молодості шкіри.

               Оксігенація (насичення киснем )клітин шкіри забезпечується, в основному, за рахунок кисню, який поступає в шкіру із судин мікроцеркуляторного русла, крім того, шкіра здатна самостійно дихати, споживаючи кисень з навколишнього середовища. Нажаль, в сучасних умовах наша шкіра все більше і більше перебуває в стані гіпоксії – кисневого голоду. З віком кровопостачання шкіри значно погіршується, в результаті чого зменшується кількість поступаючого кисню та інших незамінних компонентів в клітини шкіри. Все це призводить до кисневого голоду і порушенню біохімічних процесів в клітинах. Зменшується синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти в фібробластах. Уповільнюється синтез нормальних ліпідів шкіри із незамінних жирних кислот, що призводить до порушення бар’єрної функції епідермального шару , збільшується транс епідермальна втрата вологи. В результаті чого потовщується роговий шар епідермісу, збільшується глибина зморшок і вони стають більш помітні, погіршується рельєф і колір шкіри, розвивається підвищена чутливість шкіри. Все це посилюється впливом навколишнього середовища.

         Поєднання карбоксітерапії та пілінгу в одній процедурі дає можливість отримати естетичний догляд, який насичує шкіру киснем, повертає їй пружність, сяйво, рівномірний колір і гладеньку шкіру.

         Поєднання карбоксітерапії та пілінга в одній процедурі забезпечує вираженість омолодження шкіри. Карбоксітерапія підвищує еластичність шкіри, синтез колагену, ефективне виведення токсинів з шкіри, в той час як пілінг покращує текстуру і якість шкіри. Вже піс ля першої процедури помітно покращується колір обличчя, шкіра стає гладенькою і рівною, об’єм зморшок зменшується, зменшується діаметр пор. Отримані результати дозволяють говорити про цю процедуру як про ефективний омолоджуючий догляд.


Подивитись ціни та записатись на процедури можна за посиланням: ЦІНИ НА КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

Читать дальше

Коли шкіра просить пити. Біоревіталізація – глибоке, ніжне зволоження.

         Біоревіталізація – методика, за допомогою якої можна швидко відновити водний баланс, тонус, еластичність та колір шкіри, який властивий молодій і здоровій шкірі, за рахунок використання гіалуронової кислоти. Саме з нестачею гіалуронової кислоти пов’язана в’ялість шкіри, поява зморшок і втрата еластичності (тургора) шкіри. Гіалронова кислота це природній зволожувач, який зв’язуючи велику кількість води робить шкіру пружною, ніжною та оксамитовою. Ще одна важлива роль даної речовини – антиоксидантний захист. З віком гіалуронова кислота виробляється в меншій кількості.

         Біоревіталізація – це ін’єкційний метод глибокого зволоження, ефект від якої очевидний – більш активне зволоження, а з ним покращується і живлення і кровообіг дерми. Завдяки стимуляції синтезу колагенових та еластинових волокон, які відповідають за пружність, відновлюється внутрішня будова клітин тканин шкіри. Шкіра стає більш пружною, красивою та зволоженою. Біоревіталізація – це курсова процедура, кількість процедур визначає косметолог для кожного клієнта враховуючи стан шкіри. Важливо відмітити ефективність і безпечність метода – алергічні реакції і побічна дія майже відсутні. Оскільки гіалуронова кислота визнана безпечним ін’єкційним препаратом, її використання широко розповсюджене і затребуване.


Отримати додаткову інформацію та записатись на біоревіталізацію Ви можете

за телефонами: (067) 192-48-74; (063) 935-35-28 (Вікторія),

бо через Viber: +380671924874,

або через E-mail: viktoriya.motsna@gmail.com

або повідомленням через facebook: Твій косметолог

Подивитись ціни можна за посиланням: Подивитись ціни 

Читать дальше

Пілінг - сучасний та ефективний спосіб повернути і зберегти красу та молодість обличчя.

            Подивитись ціни можна за посиланням: Ціни на пілінги

                Жінки протягом всього свого існування намагаються вирішити проблему збереження краси та молодості. На наш вік натякають, зморшки, що з’явились на шкірі, тьмяний колір обличчя, пігментні плями. Дехто змирився з цим, списуючи на порушення обміну речовин і на старіння організму в цілому, а деякі все ж шукають засоби попередити і виправити ситуацію. Особливо восени ми відчайдушно намагаємось стерти з обличчя наслідки жарких місяців. Омолодження шкіри і корекція косметичних дефектів – з цими завданнями процедура пілінгу шкіри здатна впоратись краще за інших. 

          •  Пілінг - одна із самих улюблених процедур косметолога і його клієнтів.

          • Процедура пілінгу здобула визнання у всьому світі завдяки своїй ефективності.

          • Сучасні пілінги обережно діють на шкіру клієнта, забезпечуючи результат, який видно вже після перших процедур.

          • Пілінг – процедура, яка посилює натуральну ексфоліацію  шкіри. Це неінвазивна і прогресивна естетична техніка      

Пілінг здійснюється різними методами:

          • за допомогою ультразвуку,

          • шляхом механічної дермабразії,

          • з застосуванням лазера,

          • з застосуванням ферментів і кислот.

          Використання кислот – суть хімічного пілінгу. На відміну від інших методів хімічний пілінг є найбільш простий і не вимагає дорогого обладнання.

Якщо ви хочете

          • позбутися зморшок,

          • надати шкірі сяйво і свіжість,

          • зробити її більш еластичною,

          • позбавитись пігментних плям та інших проблем

….. тоді пілінги для шкіри обличчя, саме те що вам потрібно.  Головне – правильний вибір хімічного пілінгу, грамотне ведення процедури, післяпілінговий домашній догляд і відповідальність клієнта.

             Від процедури пілінгу задоволеними залишаються всі:  косметолог гордий за свою роботу, клієнт в захваті від результату:

           - шкіра значно омолодиться,

           - стає більш підтягнутою,

           - набуває природній свіжий колір,

           - покращується мікроциркуляція в шкірі,

           - вирівнюється структура шкіри,

           - шкіра стає більш гладенькою,

          - пори очищуються та стають менш помітні. 

Отримати додаткову інформацію та записатись на пілінг Ви можете

за телефонами: (067) 192-48-74; (063) 935-35-28 (Вікторія),

або через Viber: +380671924874,

або через E-mail: viktoriya.motsna@gmail.com

або повідомленням через facebook: Твій косметолог

Подивитись ціни можна за посиланням: Ціни на пілінгиЧитать дальше

Професійний догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах справа складна, важлива, проте можлива! 

               Жіноча краса - це завжди результат кропіткої роботи. Про те, щоб щодня виглядати гарно, мріє кожна жінка. І це не дивно, бо на зовнішній вигляд при зустрічі оточуючи звертають увагу в першу чергу. А зовнішність потребує уваги. І регулярний догляд за собою це прояв такої уваги. Одною з головних візитівок людини є його обличчя, само воно залишає перше враження. Тому не дивно, що велику увагу ми приділяємо обличчю. Кожен день шкіра обличчя піддається впливу стресу, негативних оточуючих факторів, а також віковому старінню. Безперечно, салонні процедури роблять дива, але піклуватися за шкірою необхідно щоденно і підтримувати свій зовнішній вигляд в ідеальному стані можна і дома. Професійна косметика при регулярному використанні дає можливість домогтися таких самих результатів, як і при салонному догляді. На різних етапах життя кожного з нас вибір засобів по догляду за шкірою різний і змінюється в залежності від поставлених завдань і виникаючих проблем. Тому важливим є те, що косметичні засоби повинні бути підібрані Вашим косметологом і з урахуванням особливостей і потреб Вашої шкіри на даному етапі. Правильний догляд за шкірою - це комплекс процедур, спрямованих на підтримку і укріплення шкіри. Він складається з наступних етапів:

  1. очищення,  

  2. тонізація,

  3. зволоження,

  4. живлення,

  5. захист. 

              Обов'язковими складовими  успішного і ефективного домашнього догляду за шкірою обличчя та шиї є: 

      •   регулярність - основний догляд необхідно проводити кожен день вранці і ввечері і має бути такою ж звичкою, як чистити зуби;

      •   правильна техніка нанесення к осметичних засобів - всі косметичні засоби наносяться по масажним лініям, від центру обличчя до краю, навколо очей - від зовнішнього кута до внутрішнього, шия - знизу догори;

      •   зняття макіяжу - це головне правило догляду і є обов'язковим;

      •   очищення - необхідно проводити вранці і ввечері, вранці - щоб видалити з поверхні шкіри продукти життєдіяльності клітин, ввечері - щоб видалити з поверхні бруд і косметику, засіб Вам підбере Васш косметолог з огляду на тип шкіри;

     •   тонізація - також не менш важливий етап, який нейтралізує дію очищуючих засобів, нормалізує рh шкіри;

     •   зволоження - запобігає передчасному старінню, сприяє розгладжуванню зморшок, необхідно проводити зранку і ввечері.

Потрібно звернути увагу і нас часи нанесення крему:

     •   вранці не пізніше, ніж за пів години до виходу на вулицю,

     •   ввечері - не пізніше, ніж за годину до сну.

                Також важливо пам'ятати про захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання і вдень обов'язково використовувати засоби з SPF захистом. Будь який крем чи концентрат слід наносити плавними рухами, не розтягуючи і не травмуючи шкіру. Щоденний догляд за шкірою - це не просто, але якщо виконувати рекомендації Вашого косметолога, ефект буде приголомшливий і не залишить Вас байдужою. Будьте здорові і красиві завжди!

Лишилось дізнатись саме для вашої ситуації яку косметику використовувати, як часто, в якій спосіб та які ще процедури потрібні . Для цього треба записатись НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ за телефонами:

(067) 192-48-74; (063) 935-35-28,

або через Viber: +380671924874 ,

або через E-mail: viktoriya.motsna@gmail.com

або повідомленням через facebook: Твій косметолог

Читать дальше

Мій новий косметологічний кабінет на Подолі!

Хороша новина для моїх красунь та для тих, хто до них приєднається!

Я знаю, що для декого з Вас, візит до мене на прийом на Троєщину забирав немало часу.

            Ваш комфорт для мене важливий так само, як і ваша краса. Саме тому від учора мій кабінет знаходиться на Подолі, в дивовижно енергетично приємному місці Києва – на куті Андріївського узвозу та вулиці Боричев Тік. Тут нашарована стародавня історія нашого Києва – ще тисячу років тому тут ремісники та майстри виготовляли свої вироби, кипіла торгівля і навіть виробляли різні послуги. А для мене особисто це історія мого дитинства. На горі Андріївського узвозу розташована моя школа, а прямо біля теперішнього кабінету я колись загубила шкільний портфель.

            До кабінету від ст. метро Контрактова 5 хвилин, від ст. метро Поштова площа 10 хв. приємної пішої ходи. А комусь буде до вподоби спуститись Андріївським узвозом.Отже емоційно естетичне задоволення і до, і після, і під час косметологічних процедур Вам буде забезпечено! 

Телефонуте: 067 192 48 74; 063 935 35 28 Вікторія

Адреса кабінету: вул. Боричев Тік, 35А, каб.№4

Читать дальше

Глибоке зволоження з ефектом біоревіталізації.

                   Всім відомо, що людина не може жити без сонця. Воно необхідне нам для підтримання здоров'я. Але, незважаючи на велику користь, воно може і нашкодити. Якщо влітку ви не достатньо приділяли увагу захисту шкіри обличчя, шиї, декольте, то восени чекайте появлення нових і вираженість старих зморшок. Адже під впливом гарячого повітря, морської води, ультрафіолету шкіра стає сухою, млявою і на деяких ділянках навіть запаленою. На думку косметологів, якщо у вас протягом року були проблеми зі шкірою, то після літа вони збільшаться як мінімум вдвічі. Сонце висушує незахищену шкіру, роблячи більш помітними дрібні зморшки, особливо навколо очей та губ. І навіть якщо ви все літо провели в рідному місті і так і не дістались до моря, це зовсім не означає відсутність проблем зі шкірою. Уникнувши рясних сонячних ванн, ви посадили себе на сувору кисневу дієту, що, нажаль, не зробило вас більш привабливою. У повітрі міста не вистачає кисню, проте в достатку шкідливих хімічних елементів, чий згубний вплив підвищується високою літньою температурою. В результаті - симптоми зневоднення та фотостаріння. Тож яким має бути догляд за шкірою обличчя влітку та після відпустки на морі? В першу чергу - дуже дбайливим і обережним та має передбачати глибоке зволоження. Існує декілька варіантів відновлюючого догляду, кожен з яких вирішує комплекс проблем:

      • ультразвуковий пілінг,

      • зовнішні косметологічні процедури (маски, концентрати, креми),

      • фонофорез, пілінги, ін'єкційні методики, але при цьому основним є глибоке зволоження.

          Чарівні леді! Пропоную вашій увазі відновлючий догляд "Глибоке зволоження з ефектом біоревіталізації". Записуйтесь на прийом і ваша шкіра знову оживе, а ви будете з радістю згадувати про літо.

Записатись на глибоке зволоження з ефектом біоревіталізації Ви можете за посиланням: ЗАПИСАТИСЬ НА КОСМЕТОЛОГІЮ

або за телефонами: 067 192 4874; 063 935 3528 Вікторія 

Читать дальше

Неівазивна карбоксітерапія

       Молода і здорова шкіра – хіба не про це мріють всі жінки? Тепер цю мрію можна реалізувати без необхідності терпіти біль і наслідки ін’єкцій.  Альтернатива ін’єкціям - неінвазивна карбоксітерапія. Ця процедура справжній прорив в косметології, спрямована на отримання здорової, молодої, красивої шкіри обличчя.

       Суть неінвазивної карбоксітерапії полягає в без ін’єкційному трансдермальному введені діоксида вуглецю (СО2) під шкіру. В результаті кровообіг поліпшується, клітини шкіри отримують додаткову дозу кисню, їх метаболізм збільшується. Це, в свою чергу, стимулює вироблення колагену, відбувається природня підтяжка обличчя,колір шкіри покращується, шкіри отримує здоровий і яскравий вигляд.Результати неінвазивної карбоксітерапії вражають:

   • візуально прибираються зморшки,

   • стимуляція імунної активності шкіри,

   • покращення лімфо дренажу, виведення токсинів,

   • освітлюючий ефект,

   • підвищення тонусу і еластичності шкіри,

   • лікування куперозу і судинних змін,

   • мінімізація рубців акне,

   • покращення зовнішнього вигляду шкіри.

Важливим є той факт, що ця процедура дуже комфортна і не травматична! Піклуватися про шкіру можна релаксуючи.


Записатись на косметологічну послугу Ви можете за посиланням: ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРИ

або за телефонами: 067 192 4874; 063 935 3528 Вікторія

Читать дальше

"Генеральне прибирання" шкіри обличчя - гарна та корисна звичка.

                   Проводити прибирання свого помешкання ми звикли регулярно. А ось навести лад в порах власної шкіри зазвичай забуваємо або лінуємось. А даремно. Очищена шкіра і краща на вигляд і дихає легше. Багато хто дивується-навіщо потрібна косметична чистка, якщо є пілінг (скрабування)? Насправді ці дві процедури не рівнозначні. Роблячи скрабування ми теж проводимо чистку. Однак домашній пілінг не може проникнути глибоко в пори, тому видаляє тільки поверхневі забруднення, може позбавити шкіру від ороговілих часток і покращити колір обличчя, але не в змозі вичистити пори від скупчення шкіряного сала, яке, реагуючи з киснем, темнішає, перетворюючись в чорні цятки. Чистка у косметолога, це в першу чергу - гігієнічний догляд за шкірою і тільки у другу чергу - естетичний,тобто такий, що покращує зовнішній вигляд. Забруднена шкіра не може в повному обсязі виконувати важливі для організму функції: дихальну, захисну, терморегулюючу. Зазвичай при забрудненій шкірі сильно страждає місцевий імунітет: бактерії живуть "в бруді" як в раю. Неочищена шкіра схильна до висипів на 100%.Чистка у косметолога потрібна, якщо на обличчі мілкі чорні цятки оба міліуми (біленькі цятки), а також великі запалені червоні прищі (пустули). Що стосується проведення чисток при шкірі не схильної до запалення, то тут краще використовувати ультразвуковий або ензимний пілінг. Після професійної чистки у косметолога

 • шкіра починає краще дихати,

 • косметичні препарати добре засвоюються,

 • шкіра виглядає молодо, свіжою, привабливою.

            Грамотний догляд значно зменшить появу нових чорних і білих цяток, запалених елементів. Проводити "генеральне прибирання" шкіри обличчя я рекомендую раз у 3-4 тижні, залежно від типу шкіри. 

Записатись на чистку Ви можете за посиланням: ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРИ

або за телефонами: 067 192 4874; 063 935 3528 Вікторія

ПОДИВИТИСЬ ЦІНИ

Читать дальше

Щоб влітку все було гладенько.

           У всі часи жінки, піклуючись про красу свого тіла, використовували різні способи видалення небажаного волосся. На сьогоднішній день ми (жінки) маємо у своєму арсеналі багато різних способів: сахарна депіляція, бриття, депіляція воском, лазерна-, фото-, елос-, електро-епіляція. Кожен вибирає по можливості і потребам. Часто не вірно розуміють різницю між депіляцією і епіляцією. Депіляція це видалення волосся на термін від 3 до 5 тижнів (залежно від фізіології людини). Епіляція - видалення волосся "назавжди" з пошкодженням волосяного фолікула. Якщо ви не прихильниця таких радикальних мір як позбавлення небажаного волосся назавжди або якісь інші причини, обираючи між методами депіляціі, пропоную зупинити свій вибір на восковій депіляції.

          Мільйони жінок у всьому світі користуються послугами майстрів депіляції, тому що це достатньо швидкий, не дорогий, якісний, безпечний спосіб позбавлення небажаного волосся. Таким способом можуть користуватись майже всі, в тому ж числі і вагітні. Як що Ви страждаєте на алергію, варикоз, цукровий діабет, я підберу для Вас спеціальний віск. Для комфортного проведення депіляції правильно використовувати для різних ділянок тіла різні види воску. Теплий віск володіє певною липкістю і видаляється за допомогою бандажу (паперу для депіляції), використовується для ділянок: руки, ноги, спина, живіт. Гарячий віск не липне до шкіри, а застигаючи, захоплює волоски і видаляється майстром. Застосовується для чутливих ділянок тіла - бікіні, лице, пахви.

Записуйтесь на прийом і я зроблю для Вас процедуру воскової депіляції комфортною.

  Записатись на депіляцію  Ви можете за посиланням: ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОЦЕДУРИ

або за телефонами: 067 192 4874; 063 935 3528 Вікторія

ПОДИВИТИСЬ ЦІНИ

Читать дальше
Загрузить еще
// Ресайз iframe-а фримиум баннера